Czym się kierować przy wyborze baterii łazienkowej?

Łazienka to ważne pomieszczenie w kontekście życia mieszkańców domu. Musi być nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale i atrakcyjna wizualnie. W związku z tym w trakcie jej urządzania należy zadbać o wszystkie, nawet najmniejsze elementy. Do nich z pewnością zalicza się armatura czerpalna w postaci baterii. Przyjrzyjmy się zatem kilku typom tego akcesorium.

Bateria automatyczna – nowoczesność i wygoda

Bateria automatyczna stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku. Choć nieco droższa w chwili zakupu, bardzo szybko się zwróci – a to ze względu na niskie rachunki za wodę, jakie pozwala osiągnąć. Łączy wygodę z nowoczesnością. Brak w niej pokręteł, a sama obsługa jest bezinwazyjna. Rozwiązanie, jakim jest bateria automatyczna, docenią ci, którzy myślą przyszłościowo.

Bateria stojąca, czyli zachwycająca estetyka

Bateria stojąca to oczywisty wybór dla osób ceniących sobie elegancję i niekonwencjonalność. Długa, smukła wylewka to oryginalna i nieco nietypowa koncepcja, jednak podkreśla indywidualizm właściciela. Oczywiście bateria stojąca to nie tylko ponadczasowy wygląd – to również niezawodność w każdym calu.

Ergonomiczna bateria ścienna wannowa

Wanna to szczególne urządzenie. Bateria ścienna wannowa musi tworzyć z nią spójną całość. Ponadto powinna cechować się szczelnością i bezawaryjnością. W końcu nikt z nas nie lubi, gdy bateria ścienna wannowa, zamiast wyprowadzać strumień z wylewki, kieruje go do słuchawki prysznicowej, przy okazji zalewając całe pomieszczenie.

Mobilny prysznic

Bateria stojąca z wyciąganą wylewką to z kolei idealne wyjście dla tych, którzy lubią mieć natrysk pod ręką. Pałąk odpowiedniej długości gwarantuje satysfakcjonującą funkcjonalność. Bateria stojąca z wyciąganą wylewką sprawdzi się zwłaszcza podczas spłukiwania piany z ciała lub w trakcie mycia brodzika.

Bateria bezciśnieniowa do bezciśnieniowych podgrzewaczy wody

Użytkownicy ceniący sobie nowoczesność docenią produkt, jakim jest bateria bezciśnieniowa. Jej gustowny design podkreśla szlachetność wyrobu, poza tym bezproblemowo współpracuje z bezciśnieniowymi podgrzewaczami wody. Bateria bezciśnieniowa to zaawansowany wyrób dla wymagających.

Praktyczność i oryginalność

Bateria 4 otworowa zyskuje w ostatnim czasie sporą popularność. Ten trend będzie się utrzymywać – w końcu zapewnia ona bezdyskusyjną wygodę eksploatacji. Bateria 4 otworowa renomowanego producenta to mądra inwestycja na lata. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/armatura/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *